top of page

SPOLEČENSKÉ ŠATY

Sezóna plesů a večírků je tady. A my chceme dát vědět, milé dámy, že vás na jakoukoliv společenskou akci připravíme. Alespoň co do přípravy a vyladění oděvu a jeho doplňků.  Projděte si tuto stránku a zjistíte, co jsme v E.daniely schopni pro vás udělat. 

Některé z již hotových modelů najdete v naší Oděvní galerii v těsné blízkosti Národního divadla. 
Personál vám odborně poradí, jaké šaty nebo kombinace sukně a horního dílu bude pro vás nejvhodnější. Pokud víte, že máte konfekční postavu, můžete si některé modely objednat i v e-shopu. Pokaždé je šijeme až po objednání, takže vám budeme telefonovat a doptáme se na podrobnosti.  

Nejjistější variantou je pak ušití šatů na zakázku.

E.daniely_Spolecenske_Saty.jpg

DVA KOUSKY 
DOKONALÝ CELEK

Složte si svůj styl z taftové sukně a horního dílu dle vašich představ. 
Dlouhou taftovou sukni vám umíme připravit v různých barvách. Sukně má strečový pas a nakládané kapsy. Celek tak i přes svou formálnost působí neupjatě. Najdete ji v Oděvní galerii i v e-shopu. Ušijeme vám ji i na míru.   

K sukni vám doladíme top ze sametu. Můžete si vybrat z varianty s krátkým rukávem anebo s rukávem v 3/4 délce a vazačkou na zadním díle. V mnoha barevných variantách. 

Pokud máte přeci jenom chuť si materiály nejprve osahat a jednotlivé kousky vyzkoušet, zastavte se v naší Oděvní galerii v těsné blízkosti Národního divadla anebo přijďte do našeho ateliéru, kde vám dáme možností ještě více.  

JEDNODUCHÉ
ELEGANTNÍ

Společenské šaty nemusí být zase takovým oříškem, jak se může zdát. Existují střihy a varianty, které lichotí většině postav a dá se s nimi vyhrát.   
Můžeme vám připravit barevné varianty těchto krásných střihů. Vyberete si jak z barvy sametu, tak taftu. Tyhle materiály jsou zkrátka pro společenské oděvy nestárnoucí a máme je k dispozici ve vynikající kvalitě.

Dělené šaty jsou složené ze dvou dílů a jsou spojené strečovým podkasem, který si můžete na těle usadit dle potřeby a pomůže vám překlenout a skrýt nedokonalé partie. Horní díl může být sametový anebo krajkový. 
Sametové šaty Vanesa mají spadlá ramena a uvnitř horního dílu je všitá podprsenka, která vám pomůže s formováním. Šaty mají zapuštěné malé kapsy a připravíme vám je s krátkým anebo 3/4 rukávem.    

Idealním řešením pro tyto šaty je poptat nás a dohodnout se na ušití zakázkovým způsobem. Jde to i na dálku. Doptáme se na vše potřebné tak, aby vám šaty skutečně seděly dokonale. Napište nám a my se vám co nevidět ozveme zpět. 

ZAKÁZKOVÉ

ŠITÍ

Pokud máte svou představu anebo zkrátka chcete šaty, které mají být skutečně jenom vaše a originál, je ideálním řešením zvolit šití zakázkovým způsobem. 
Za těch 32 let E.daniely jsme takových šatů navrhli a ušili stovky. A pokaždé je to příběh a radost. Napište / zavolejte  nám a dohodněte si schůzku v našem ateliéru a pojďme společně tvořit :-) 

Níže najdete inspiraci v podobě galerie části modelů, které jsme u nás vytvořili. 

Ozvěte se nám telefonicky na +420 720 705 741 anebo napište.

E.daniely_Poukaz_zakazka.jpg

DARUJTE NA VÁNOCE

POUKAZ NA ZAKÁZKU

IMAGE
GALLERY