společenské šaty 
šití na zakázku

Zkušenosti návrhářek Daniely a Evy při navrhování společenských šatů jsou opravdu bohaté. Za dobu existence E.daniely obě navrhly stovky modelů, a to nejen pro společenské příležitosti. Zavolejte či napište nám a dejte si s námi kávu či skleničku. Rádi se s vámi pobavíme o společenských či svatebních šatech, formálním oděvu do práce anebo kabátu  - přesně podle vašich představ.
Anebo se podívejte dole na této stránce na již hotové šaty k prodeji či zapůjčení.

REference

využijte do 29. 2. 2020 slevu 20% na šití společenských šatů

Teď je ta správná chvíle neb je zde doba plesů, bálů a společenských setkání. Zavolejte nám anebo napište a využijte mimořádnou slevu na ušití vašich vysněných šatů. Potkejte se v našem ateliéru s návrhářkou a společně vás provedeme celým dějem vzniku vašich šatů. Od prvního návrhu až po poslední zkoušku. V našem vaku si pak šaty odnesete, abyste na akci zazářila. Platí do 29. 2. 2020.

ušité společenské šaty 
k prodeji či zapůjčení

Pokud si chcete vybrat z již hotových šatů, rádi vás je necháme vyzkoušet. Všechny společenské šaty, které máme k dispozici, jsou jedinečné, ušité ze špičkových materiálů a zpracované v top kvalitě.
Vyberte si ty, které vás osloví. Můžete je zakoupit anebo si je půjčit pro konkrétní příležitost. Jejich velikost a dostupnost ověřte skrze tlačítko níže. Stačí vyplnit číslo šatů a my vám ihned odpovíme.

galerie hotových šatů k prodeji či zapůjčení