Historie

již 25 let s vámi...

Každý rok připravujeme přehlídky sezónních kolekcí konané dvakrát ročně na zajímavých místech jako je palác Žofín, hotel Hilton, Právnická fakulta - Praha, hotel Paříž, České muzeum hudby. . .

1991     Založení značky E.daniely. Účast na Mezinárodním módním veletrhu Igedo Düsseldorf (Německo).

1992     Výstava a přehlídka na Mezinárodním módním veletrhu Igedo Düsseldorf.

1993     Otevření oděvní galerie u Národního divadla. Přehlídka pořádaná pro firmu Aral.

1994    Modely pro Miss 1994. Profesní kostými pro hotel Paříž.

1995     Ocenění Fashion Point na jarním mezinárodním veletrhu Styl v Brně. Titul Výtvarník sezony na podzimním mezinárodním veletrhu Styl Brno. 

1996     Modely pro Miss 1996. Přehlídka pro mezinárodní veletrh Styl a Kabo. 

1997     Účast na mezinárodním veletrhu v Düsseldorfu a veletrhu Styl a Kabo. Módní přehlídka na jarním veletrhu Styl a Kabo s oceněním Výtvarník sezony. Vytvoření první kolekce sportovního oblečení pro značku Dominátor.

1998     Kostýmy pro Alenu Šeredovou na Miss World. Módní přehlídka na veletrhu Styl a Kabo. Vytvoření profesních kostýmů pro ABB a BVV, a.s.

1999     Velká módní přehlídka v Bratislavě. Scénické kostýmy pro Magdalenu Koženou a Petru Janů. Přehlídka pro Philip Morris na filmovém festivalu v Karlových Varech.

2000     Kostými pro první verzi muzikálu Pomáda. Účast na veletrhu Styl a Kabo s oceněním Fashion Point. Přehlídka na Žofíně s Alenou Šeredovou, která prolétla médii. Výstava v Obecním domě v rámci pátého ročníku festivalu módy.      

2001     Kostýmy pro druhou verzi muzikálu Pomáda. Firemní kostými pro čerpací stanice Benzina, a.s. a pro hotel Pod věží. 

2002     Slavnostní přehlídka pro Jablonex k 50. výročí založení. Módní show pro expozici Škoda Auto na mezinárodních veletrzích v Paříži a Ženevě. Získání ceny Fashion Point classic v Brně. Firemní kostýmy pro Mercedes Benz.

2003     Módní show pro Škoda Auto na mezinárodním veletrhu ve Frankfurtu a v Brně. Kolekce pro prezentaci textilních výrobců na veletrhu Styl pro Asociaci textilního a kožedělného průmyslu.

2004     Vytvoření první kolekce jezdeckého oblečení pro značku Dance a Jump. Přehlídka na mezinárodním festivalu Prague Fashion Week.

2005     Kolekce pro prezentaci textilních výrobců na veletrhu Styl pro Asociaci textilního a kožedělného průmyslu. Autorská přehlídka v Moskvě.

2006     Scénický kostým pro vystoupení Magdaleny Kožené v Carnegie Hall. Přehlídka v rámci prezentace Aliance českých návrhářů v Haagu. Účast na trade salonu v Paříži. Kostýmy pro divadlo Dáši Bláhové - Mrchy.    

2007     Kostýmy pro divadlo Palace - Líbánky aneb láska ať jde k čertu. Část přehlídky pro Jablonex, a.s.. Přehlídka na Fashionweek Mnichov a přehlídka pro firmu Veba na Styl Brno. 

2008    Část přehlídky pro zahraniční prezentaci Jablonex a.s. Účast na Mezinárodním trienále Jablonec 2008.

2009    Navázání spolupráce s Oděvním podnikem Prostějov a.s. na kolekci podzim - zima 2009/10. Módní přehlídka s kadeřnickým studiem Catello Coppola v Mnichovně. Navržení velkých večerních modelů pro prezentaci firmy VEBA. Pořádání stáže pro francouzské studenty z Lycee Flora Tristan. 

2010    Další kolo stáže pro francouzské studenty z Lycee Flora Tristan. Přehlídka pro Muzeum skla a bižuterie v Jablonci.

2011    Ve spolupráci s nadací O2 pořádání přehlídky pro vozíčkáře na 46. Karlovarském filmovém festivalu. Autorská přehídka na Prague fashion weekend.

2012    Ve spolupráci s výrobce bižuterie Preciosa pořádání přehlídky v Moskvě. Návrh a realizace nástupového oblečení pro českou olympijskou výpravu pro OH v Londýně.

2013     Velký projekt na navrhnutí firemního oblečení pro Velaa Resort Maledivy.

2014     Spolupráce s renomovaným hudebním festivalem Struny podzimu. Přehlídka pro Czech Business v Sacré Coeur v Praze.