kabaty.jpg

Přední česká značka dámských oděvů

E.DANIELY DO VAŠÍ PRODEJNY

Nabídněte ve vašem butiku / prodejně s módou oděvy E.daniely. Vybrat si můžete vždy ze sezónních kolekcí, které jsou navrženy tak, aby bylo možné pro danou sezónu sestavit kompletní šatník anebo z modelů, které šijeme průběžně. 
Kontrahovat můžete přijet do našeho ateliéru v Praze, případně jsme schopni se vzorky za vámi přijet. Umíme nabídnout příznivé obchodní podmínky a špičkový servis. Vašim zákaznicím jsme schopni upravit v naší dílně modely na míru.
Žádné minimální odběry.
Získáte přístup do sekce pro partnery, kde si můžete mnoho modelů objednat i elektronicky.


Napište nám, spojíme se s vámi.

 

PROFESNÍ ODĚVY

Dokážeme navrhnout a vyrobit oděv téměř pro jakoukoli profesi či lidské počínání. Oblékli jsme české olympioniky, pro které jsme navrhli a ušili nástupové kolekce pro LOH v Londýně (2012) a v Riu (2016).  Připravili jsme kompletní návrh oděvů pro hotelový personál v top resortu na Maledivách VELAA a oblékli jsme hostesky na českém stánku v rámci výstav EXPO, máme za sebou spoustu zajímavých projektů.

Odlište vaši firmu, instituci či klub od průměru.

 

FASHION EVENTY

Módní přehlídka na firemním večírku? Nic nemožného, protože s produkcí fashion akcí máme mnohaleté zkušenosti. A nemusí jít nutně o firemní večírek. Dokážeme nastylovat přehlídku ve stylu business fashion anebo event pro vaše zákazníky plný večerních šatů. Produkci zajistíme od A do Z.
Styl fashion eventu s vamí probereme tak, aby co nevíce vyhovoval akci, prostředí a zejména hostům.


Nechejte si udělat návrh a nabídku na fahion event. 

 

AKCE V ODĚVNÍ GALERII

Již téměř 30 let v naší Oděvní galerii vedle Národního divadla v Praze pořádáme večírky a akce nejen pro naše zákaznice, ale i pro partnery a zákazníky třetích stran.
V přízemí secesního domu, kde je naše Oděvní galerie umíme připravit malou módní přehlídku, prostředí pro prezentaci vaší firmy, pohoštění a skvělou atmosféru.  


Poptejte nás o nabídku.